Pánské a dámské etue patří mezi prestižní módní doplněk, který je situován především na společenské události. Jedná se o malou, ve většině případů koženou taštičku, kterou si můžete pomocí pouta zavěsit na svoje zápěstí a mít své osobní doklady a finance stále u sebe. Jediným limitem této osobní brašny je velikost, která je sice pro svou funkcionalitu dostačující, ale většině náročných obchodníků a manažerům jistě zcela nedostačuje.

Pro tuto část náročnější populace vznikly tak zvané kožené aktovky. Ty svým uživatelům nabízejí dostatek prostoru a náležitého elegantního vzhledu. Základem je ve většině případů kožené zpracování, které je jak z praktického hlediska, tak z hlediska profesionálního. Zavazadla tak působí mnohem důstojněji. Uchopení elegantní aktovky je pomocí jednoho či dvou madel. Vnitřek je rozdělen na několik přihrádek pro uložení větších a objemnějších dokumentů a na několik menších částí pro psací potřeby, doklady a podobně. Díky koženému zpracování jsou nejčastější barevné varianty černá a hnědá. Samotné zavírání a zamykání je provedeno pomocí kovových přezek, které u luxusních výrobků bývají dovybaveny zamykáním na číselný kód.

Moderní aktovky by se měly stát součástí každého zaměstnaného businessmana, který lpí na profesionálním a elegantním vystupování a ocení především prostornost a praktičnost tohoto módního osobního zavazadla. Proto neváhejte a běžte si vybrat některé elegantní aktovky z nepřeberného množství současného bohatého trhu.

   
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha